Nabídka krmných směsí

Výroba a prodej

 • kompletních krmiv pro prasata, králíky, nosnice, brojlery a doplňkových krmiv pro dojnice, telata, výkrm skotu, koně, ovce a spárkatou zvěř.
 • Pšenice, ječmen, oves, kukuřice (zrno, šrot)

Ostatní prodej

 • Krmná sůl (sypká, kusová), minerální lizy, vitamínové doplňky a mléčné náhražky
 • Extrudovaná krmiva pro psy a kočky
 • Sojový extrahovaný šrot, řepkový extrahovaný šrot, úsušky pícnin a cukrovarské řízky
 • Sezónní prodej brambor (sadbové, konzumní)
 • Dřevěné pelety a brikety

Nabídka krmiv ke stažení v pdf

Krmivářský servis

 • Poradenská činnost v oblasti krmiv
 • Zprostředkovatelská činnost v oboru nákupu a prodeje krmných surovin
 • Optimalizace krmných dávek
 • Smluvní ceny pro distributory
Nazev KG v balení
ČOS 25 KG

Kompletní krmivo pro časný odstav selat nad 25 kg živé hmotnosti.
V sypké formě určeno pro odstavená selata s cílem dosáhnout v osmi týdnech 16 kg hmotnosti selete při orientační spotřebě 15kg směsi.

A1 25 KG

Kompletní krmivo pro předvýkrm prasat do 35 kg živé hmostnosti.
Směs v sypké formě je určena pro výkrm prasat masného typu do 35 kg. Orientační spotřeba při krmení ad libidum je 1,20-1,40 kg na kus a den s přírůstkem 0,64 kg denně.

A2 20 KG

Kompletní krmivo pro výkrm prasat od 35kg do 65kg živé hmotnosti.
V sypké formě, určeno pro výkrm prasat od 35kg do 65kg živé hmotnosti.

A3 25 KG

Směs v sypké formě je určena pro výkrm prasat masného typu od 65 kg jatečné hmotnosti.
 Při zkrmování ad libidum se denní příjem směsi pohybuje od 2,80 do 3,20 kg na kus a den. S přírůstkem 0,84 kg denně. Celková spotřeba směsí A1, A2, A3 nepřekračuje hranici 3 kg na kg přírůstku. 

PCH2 25 KG

Kompletní krmivo pro odchov prasniček nad 65kg živé hmotnosti.
V sypké formě určeno pro výkrm prasniček nad 65kg živé hmotnosti. Zkrmuje se jako jediné krmivo při současném zajištění dostatku nezávadné pitné vody. Směs je možné krmit ad libitem nebo v dávkách při zachování její čerstvosti a zoohygienických pravidel.

KPB 25 KG

Kompletní krmivo pro výživu jalových a březích prasnic.
V sypké formě, Kompletní krmná směs pro plnohodnotnou výživu jalových a březích prasnic. Zkrmuje se jako jediné krmivo, při současném zajištění dostatku nezávadné pitné vody. Směs je možné krmit jednou denně nebo v několika dávkách. Týden před očekávaným porodem se nahradí směsí KPK.

KPK 25 KG

Kompletní krmivo pro kojící prasnice.
V sypké formě. Zkrmovat se začne minimálně týden před očekávaným porodem. Tři dny
porodem se krmná dávka postupně snižuje. Po porodu se zkrmované množství opět zvýší. 3 dny před odstavem se snižuje krmná dávka o cca 1/3 denně a upraví se i pitný režim.

VITASTAR 25 KG

Doplňkové krmivo pro časný odstav telat do stáří 6 měsíců.
Krmivo v granulované formě (velikost 4mm), určené k výživě telat od narození do stáří 6 měsíců. Doporučená krmná dávka se skládá z max. 5 litrů mléka nebo mléčné náhražky ve dvou dávkách a VITASTARU ad libitum. Při spotřebě 1,5 kg kus a den (ve stáří 45 dní) je doporučené tele odstavit od mléka a dále přikrmovat objemovými statkovými krmivy. Nutné zabezpečit stálý přístup k nezávadné pitné vodě.

25 KG

Doplňkové krmivo pro výkrm skotu.
Krmivo v granulované formě (velikost 6mm), určeno pro výkrm skotu od 6 měsíců stáří. Dávkování závisí na požadovaném přírůstku. Spotřeba činí 3 kg HŽ na 1 kg přírůstku.

DSD III 25 KG

Doplňkové krmivo pro dojnice.
Krmivo v granulované formě (velikost 6mm), vhodné pro vyrovnání a doplnění živin v krmné dávce dojnic. Celková spotřeba je do 0,25 kg na 1 L nadojeného mléka.

KK-O 25 KG

Kompletní krmivo pro kojící samice s mláďaty s kokcidiostatikem.
Krmivo v granulované formě je určeno pro kojící samice s mláďaty do odstavu v intenzivních chovech. Obsahuje vyšší hladinu živin a energie potřebné po porodu a kokcidiostatikum. Ochranná lhůta 5 - 7 dnů.

KK + 25 KG

Kompletní krmivo pro výkrm králičích brojlerů s kokcidiostatikem.
Krmivo v granulované formě je určeno pro králičí brojlery od odstavu do jateční hmotnosti. Vhodným poměrem dusíkatých látek a vlákniny předchází dietetickým poruchám po odstavu a umožňuje dosažení vysokých přírůstků a dobré jatečné výtěžnosti.

KK - 25 KG

Kompletní krmivo pro výkrm králičích brojlerů bez kokcidiostatika.
Krmivo v granulované formě je určeno pro dokrm králičích brojlerů v době ochranné lhůty.

N1 25 KG

Kompletní krmivo pro užitkové nosnice do 45. týdne stáří.
Krmivo v granulované formě je určeno pro nosnice v období snášky při spotřebě 140-160g na jedno vejce. Pokrývá potřebu nosnic na vyrovnaný obsah minerálních látek a ostatních živin. Zkrmuje se ad lubitum.

N2 s 25 KG

Kompletní krmivo pro užitkové nosnice nad 45. týden stáří.
Krmivo je v sypké formě , zkrmuje se ve druhé fázi snášky.

N2 g 25 KG

Kompletní krmivo pro užitkové nosnice nad 45. týden stáří.
Krmivo je v granulované formě, zkrmuje se ve druhé fázi snášky.

BR1 25 KG

Kompletní krmivo pro odchov kuřat do 10. až 15. dne stáří s AdiCox
Krmivo v sypké formě, kompletní krmná směs pro odchov kuřat do 10. až 15. dne stáří s AdiCox AP. Zkrmuje se ad libitum. Obsahuje AdiCox AP jako účinný prostředek profylaxe vůči infekcím anaerobními bakteriemi. Bez ochranné lhůty.

BR1g 25 KG

Kompletní krmivo pro odchov kuřat do 10. až 15. dne stáří s AdiCox
Krmivo v granulované formě, kompletní krmná směs pro odchov kuřat do 10. až 15. dne stáří s AdiCox.

BR 2 25 KG

Kompletní krmivo pro výkrm kuřat od 10 dnů stáří.
Krmivo v granulované formě je určeno pro výkrm kuřat od 10 dnů stáří do konce výkrmu. Zkrmuje se ad libitum.

KR 3 25 KG

Kompletní krmivo pro výkrm krůt nad 20. týden stáří.
Krmivo v granulované formě je určeno pro 3. fázi výkrmu krůt, respektive pro dokrm těžkých krůt a krocanů. Spotřeba KR3 na vykrmení jednoho kusu je cca 7,5 kg.

K2 25 KG

Kompletní krmivo pro odchov kuřat nosného typu od 10. týdne stáří s AdiCox
Krmivo v sypké formě, kompletní krmná směs pro odchov kuřat nosného typu, Zkrmuje se od 10. týdne stáří. Obsahuje AdiCox AP jako účinný prostředek profylaxe vůči infekcím anaerobními bakteriemi. Bez ochranné lhůty.

DD 25 KG

Doplňkové krmivo pro drobná zvířata.
Krmivo v granulované formě je směsí šrotů a makro minerálních doplňků. Je vhodnou náhradou krmných šrotů pro drobná hospodářská zvířata určená pro dokrmování.

EQUISTAR 25 KG

V granulované formě (velikost 4mm), je určen pro hříbata od 1 měsíce do 1 roku stáří. Společně s mlékem plně pokrývá potřebu živin rostoucích hříbat. Řeší případné problémy s nedostatečnou mléčností kobyl. Zkrmuje se společně s kvalitním senem a nezávadnou pitnou vodou. Spotřeba krmiva podle stáří koně v dávce 0,1 - 3kg/ks/den.

KWP 25 KG

V granulované formě (velikosti 6mm), je určeno pro westernové a parkurové koně v lehké a střední zátěži, dostihové koně v klidu a rostoucí koně do 1 roku stáří. Dávkuje se podle velikosti zátěže v množství 2,5 - 6 kg/ks/den. Zkrmuje se společně se senem.

KWP G 25 KG

V granulované formě (velikost 6mm), je určeno pro koně s vysokou zátěží pohybového aparátu a v rekonvalescenci. S přídavkem vitamínu C a aminokyselin Lecitinu, Glycinu, Prolinu a Taurinu.

KWP OXYgen 25 KG

V granulované formě (velikosti 6mm), je určen pro koně ve fázi regenerace a v rekonvalescenci s přídavkem bylinné složky s důrazem na zdraví dýchacího aparátu.

KDS 25 KG

V granulované formě (velikost 6mm), je určena pro dostihové koně do střední zátěže, dále pro westernové a parkurové koně ve vysoké zátěži. Dávkuje se podle živé hmotnosti koně a náročnosti zátěže v množství 2,5 - 6kg/ks/den. Zkrmuje se společně se senem.

KDS special 25 KG

V granulované formě ( velikost 6mm), je určena pro dostihové koně ve vysoké zátěži. Energetické krmivo s obsahem rostlinného oleje a dalších lehce stravitelných surovin. Podporuje regeneraci organismu po zátěži. Dávkuje se podle živé hmotnosti koně a náročnosti zátěže v množství 4 - 7 kg/ks/den. Zkrmuje se společně se senem. Je vhodné podávat solný liz.

KDS special PLUS 25 KG

V granulované formě (velikost 6mm), je určena pro dostihové koně v období maximální zátěže a distanční soutěže. Směs je obohacená o přídavek specifických látek např. vitamín C, aminokyseliny Lecitinu, Glysinu, Prolinu a Taurinu, vyvazovače mykotoxinů a rostlinných extraktů. Dávkování podle živé hmotnosti koně v množství 4-8 kg/ks/den. Zkrmuje se společně se senem. Je vhodné podávat solný liz.

MELASOVÉ KRMIVO 25 KG

V granulované formě ( velikost 6mm), určeno pro tažné koně. Zkrmuje se společně s kvalitním senem. Spotřeba krmné směsi podle zátěže je 0,5 - 6 kg.

Prodej

Letní prodej (březen až říjen)

Pondělí 7:00 - 17:00
Úterý 7:00 - 15:30
Středa 7:00 - 15:30
Čtvrtek 7:00 - 17:00
Pátek 7:00 - 15:30
Sobota 8:00 - 11:00
Neděle ZAVŘENO

Zimní prodej (listopad až únor)

Pondělí 7:00 - 15:30
Úterý 7:00 - 15:30
Středa 7:00 - 15:30
Čtvrtek 7:00 - 15:30
Pátek 7:00 - 15:30
Sobota 8:00 - 11:00
Neděle ZAVŘENO
Vedoucí: Ing. Martin Preisler
tel: 571 752 742
email: krmiva@kelecsko.cz